Galatasaray taraftarına müjde Sneijder kaldı!Gidecek mi kalacak mı Juventus'a transfer haberleri ayyuka çıkan Wesley Sneijder Galatasaray'da kaldı.

Galatasaray taraftarına müjde Sneijder kaldı!

Gidecek mi kalacak mı Juventus'a transfer haberleri ayyuka çıkan Wesley Sneijder Galatasaray'da kaldı.

Bugün Galatasaray yönetimiyle bir araya gelen Guido Albers, sarı kırmızılı idarecilerden bir kez daha Sneijder'i satmıyoruz yanıtını aldı. Guido Albers, Galatasaray'a Juventus'un 8 milyon Euro vermeye hazır olduğunu ifade ederken yönetim kanadı kesin bir ağızla oyuncuyu vermek istemediklerini ve sözleşme konusunda da sezon sonunda harekete geçeceklerini iletti.

Guido Albers görüşme sonrasında verdiği mesajlarla da Sneijder'in Galatasaray'da kalacağını ifade etti. Bu arada Sport Mediaset editörü Enzo Palladino da Juventus'un Sneijder için en fazla 8 milyon Euro verebileceğini ve bu teklifin üzerine çıkmak istemediğini ifade etti. Galatasaray, Sneijder'i Inter'den 7.5 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer etmiş ve sözleşmesine 20 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi koymuştu. İşte Sneijder'in menajeri Albers'in açıklamaları;

" Galatasaraylı yöneticiler Sneijder 'in satılık olmadığını net bir şekilde bana söyledi. Sneijder burada çok mutlu. Juventus'a Galatasaray'ın Sneijder'i satmayacağını ilettik. Ödemeler konusunda biraz sıkıntılar oldu ben de Galatasaray'a yardımcı olmak için böyle bir teklif getirdim. Ama şu anda sıkıntı yok. Galatasaray'ın çok önemli bir kulüp olduğunu biliyoruz. Wesley'in ayrılmak gibi bir düşüncesi yok. Wesley Sneijder, kesinlikle Galatasaray'da kalacak. 4. yıldızı takacağına inanıyorum."

Yerel Haberler