Tarih boyunca en kötü sezonlarından birini geçiren Galatasaray'ın, özellikle Lazio karşısında sahaya sürmüş olduğu takım nedeni ile, spor haberleri üzerinden öğrendiğimize göre, Galatasaray yönetimi yeni bir teknik adam arayışı içerisinde.

Galatasaray'da Yeni Teknik Direktör Kim Olacak ?

Tarih boyunca en kötü sezonlarından birini geçiren Galatasaray'ın, özellikle Lazio karşısında sahaya sürmüş olduğu takım nedeni ile, spor haberleri üzerinden öğrendiğimize göre, Galatasaray yönetimi yeni bir teknik adam arayışı içerisinde. Galatasaray yöneticilerinden Fatih İşbecer'in, Başkan Dursun Özbek'ten habersiz olarak teknik adam arayışına girmesi ve teknik adam bulması durumunda, Özbek'i ikna edeceği kulislerde konuşulmakta. Sızan bilgilere göre Fatih İşbecer'in şuan görüştüğü Rudi Garcia, transfer için en ideal isim olarak görülmekte.

Ayrıca Julen Lopetegui ve Brendan Rodgers ile sıcak temas içerisinde olduğu belirtilen İşbecer'in, teknik adamlar ile anlaşması durumunda, Dursun Özbek'i ikna ederek, bu transferi gerçekleştireceği ön görülmekte. Yabancı teknik adamlara sıcak bakmayan Galatasaray başkanı Dursun Özbek, yöneticilerin bir diğer görüşü olan Fatih Terim'i de değerlendireceği düşünülmekte. Mustafa Denizli ile beklentilerini hiç bir şekilde karşılamayan Galatasaray için, yeni bir teknik adam taraftarlar ve oyuncular için bir hayli iyi olacak. Detaylı olarak Spor haberleri okuyabileceğiniz Ajanshaber.com üzerinden, sizde Galatsaray cephesinde ki tüm haberlere ulaşabilirsiniz.

İnternet haber sitelerinin günümüzde etkinliğinin bir hayli fazla olmasından dolayı, bugün haber için Türkiye'nin en güçlü medya kuruluşları arasında yer alan ve yayıncılık ilesi bakımından oldukça cesur olan Ajanshaber.com ile her daim spor haberleri okuyabilirsiniz. Kaliteli, tarafsız ve cesur habercilik ilkesi sayesinde, artık futbol gündemini yakından takip etmenin mümkün olması ve aynı şekilde Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarının tamamının maçları ile ilgili olarak da bilgi almanız mümkün olacak ve haberler için kolaylıkları yaşayabileceksiniz.

Gündemi hızlı bir şekilde yayınladıkları için, özel haberlerini de okuyarak, her zaman gündemden haberdar olabilirsiniz. Televizyon ya da gazeteler yerine, internetin daha etkin bir şekilde kullanılıyor olmasından dolayı, sizde haber için güçlü bir siteyi takip ederek, istediğiniz her an gündemden haberdar olabilirsiniz.

Türkiye'nin Haber Sitesi

Mobil versiyonu sayesinde cep telefonundan da rahatlıkla gündemde ki olaylara ulaşarak haber okuyabileceğiniz için, artık sizde son dakika haberler için, için direk siteye girebilir ve gündemi öğrenebilirsiniz.

Yerel Haberler